Презентація "Eddie Murphy"

+2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Eddie Murphy"
Слайд #1
Eddie Murphy


Слайд #2
Birth name: Edward Regan Murphy
Born: April 3 1961 in Brooklyn


Слайд #3
Was popular at school…


Слайд #4
Beverly Hills


Слайд #5
Supporting role


Слайд #6
Shrek 


Слайд #7


Слайд #8


Слайд #9
Have a good day 