Твір на тему: «Людина створена для щастя, як птах для польоту»

Людина створена для щастя, як птах для польоту.
В. Короленко

Життя – це вже само по собі велике щастя. І як бути щасливим, як не впустити своє щастя, адже створені ми для того, щоб жити щасливо? На жаль, визначити, що таке щастя – дуже важко. Для когось це вічне свято, для когось – власний маєток, новий автомобіль, багатство, розкіш і ситість, для інших – це злагода у родині, діти, улюблена робота. Я вважаю, що щастя – це дні, які освітлюють наше життя і надовго запам’ятовуються.

Особисто я люблю малювати. Я відвідую художню школу кілька років. Вже сам процес створення малюнків приносить мені піднесений настрій. Одного разу до нашого класу у художній школі зайшла незнайома жінка, яка прийшла до нашої вчительки. Гостя задумливо пройшлася серед мольбертів, біля мого ненадовго затрималася, взяла пензлик и підправила мій малюнок. Потім виявилося, що ця жінка – Ірина Павлівна, відома українська театральна художниця. Вона похвалила мій малюнок за розуміння кольорів і тонке відчуття півтонів.

Для мене той день був наповнений щастям, адже мою роботу нарешті похвалила не мама, якій, зазвичай, подобалося усе, що я роблю, і не вчителька, яка хвалила усіх, щоб учні не втратили бажання займатися мистецтвом, а людина, як то кажуть, зовсім не зацікавлена, неупереджена і об’єктивна, та при тому ж справжній професіонал. У той день мене охопило неповторне відчуття щастя, яке я, здається, не забуду ніколи.

Ще одним щасливим днем я вважаю день, коли успішно прооперували мою старшу сестру. Йдучи на операцію, вона не знала, що операція буде складною і її шанси на видужання складали п’ятдесят на п’ятдесят. Коли ж на другий день ми дізналися, що небезпека для сестри минула, це було справжнім щастям для мене і моїх батьків.

А ще для мене щастя – це розуміти, що ти комусь потрібний, що ти можеш приносити користь і допомагати іншим. І я впевнений, що кожен з нас створений для щастя, треба тільки навчитися його бачити не тільки у великих вчинках, а й у маленьких подіях, які кожен день відбуваються у нашому житті. Кожен з нас може згадати багато радісних хвилин, які, можливо, і були щастям. Кожен з нас може знайти своє щастя не тільки у нестримних розвагах і веселощах, а й у світлому сумі і тихому смутку.

Щастя може ховатися навіть у безмовному коханні колись я прочитала і вірш і запам’ятала з нього декілька рядків, хоча хто його автор, вже забула:

«Нехай – безвідповідно,

Тільки б любити,

Тільки б не безслідно

По землі ходити...»

Так що щастя – воно дуже різне. Треба тільки вміти його знайти, помітити, не пропустити...

Виграй GTA5!