Твір на тему: «Мова – невичерпне джерело нашої культури»

-7

В українській мові відбилася природа нашого рідного краю, історія нашого народу. Вона допомагає українцям знайти почуття спільної історії, спільної долі, загального походження. Все доступно нашій мові, вона владна все висловити, зобразити і передати. Вона – символ нашої могутньої країни, вона – її гордість. У ній звуки нашої Батьківщини: шелест трав, дзвін дзвонів, течія води, хрускіт снігу, пташиний щебет, небесні громи, шум дощу. У ній – жива українська душа, луна світу. Українська мова – мова гострої думки, мова рішень, мова дій.

Мова, яка діє як ліки для душі!

Українська мова красива і незвичайна. Нею написана величезна кількість найкращих літературних та поетичних творів. Українською мовою не можна не захоплюватися, адже за її допомогою можна передати красу навколишнього світу, внутрішній світ людини у всіх деталях. Слід цінувати дар, який нам був подарований.

Цінувати і поважати рідну мову людина повинна з перших років свого життя. І якщо всі батьки замість мультфільму стануть читати своєму малюкові казки та цікаві історії, то значущість української мови може знову відродитися і зміцніти. Основи любові до читання повинні зароджуватися в кожній окремій сім'ї. Адже саме читання і є ключ до найбільших знань, розуміння характерів і красивої, правильної мови. Лише за допомогою читання мова зможе надати свій сприятливий вплив не тільки на розуми, але і на душі. Прекрасною стане країна, в якій кожен громадянин захоче досконало знати рідну мову і поклонятися її надзвичайній красі.

Кожна поважаюча себе людина повинна пишатися своєю мовою. Той, хто шанує рідну мову, поважає себе, поважає людей. На мою думку, завдання майбутнього покоління – зберегти українську мову, не дати їй зникнути. Якщо зникне мова, то незабаром припинить своє

існування і вся нація. Рідна мова не менш цінна, ніж корисні копалини, її не можна купити або продати, нею можна тільки пишатися і захоплюватися.

Українська мова може використовуватися у всіх сферах суспільного життя, за її допомогою передається найрізноманітніша інформація,

Вона виражає найтонші відтінки думки. Багатство нашої мови і створена на ній література викликає інтерес до неї у всьому світі. Вона є культурною спадщиною нашого народу, частиною його історії. Українська мова увібрала в себе красу, велич, широту неповторної української природи і душі українського народу. Вона завжди була предметом гордості українських письменників і поетів, які любили свій народ і свою Батьківщину.

Знання української мови просто необхідне для успішного просування по кар'єрних сходах, для становлення людини як особистості, для формування світогляду і, зрештою, для простого спілкування з людьми. Наш рівень інтелігентності в чомусь залежить від нашого вміння правильно, чисто і красиво викладати свої думки. Для цього ми ще в дитячому садку вчимо вірші, в школі пишемо твори, читаємо великих поетів і письменників. Все це накладає сприятливий відбиток на нашу культуру.

Виграй GTA5!