Твір на тему: «Любов – це кара чи нагорода?»

+3

Любов – це, мабуть, найважливіша цінність в житті кожної людини. Будь-хто з нас мріє бути по-справжньому коханим і єдиним, неповторним.

Любов буває дуже різною. Буває любов до Батьківщини, любов батьків до дітей і, навпаки, дітей до батьків, буває кохання між чоловіком і жінкою, любов між друзями, а також любов до Бога.

Любов – це дуже складне і найбільш незрозуміле почуття, яке тільки може мати людина. Вона часом буває помилковою, дозволяючи нам бачити в людині те, чого в неї насправді немає. Але така любов, найчастіше, допомагає нам ставати краще, розвиватися і вдосконалюватися. Часом вона змушує нас бути щасливими лише тому, що наша кохана людина щаслива і знаходиться поруч з нами.

У просте слово «любов» кожен вкладає свій зміст. Один створює в ім'я високого почуття безсмертні шедеври мистецтва, інший йде на злочин. Хтось здуває пилинки один з одного, а хтось живе в упевненості: б'є – значить любить. У когось від любові очі сяють внутрішнім світлом, а хтось готовий від туги розлучитися з життям. Але на питання, що ж таке любов – кара чи нагорода, ще ніхто не сказав, що любові немає взагалі або на цю тему йому навіть говорити не хочеться

Я вважаю, що любов – це нагорода. Любов, мені здається, не може бути покаранням, якщо вона від Бога. Але взагалі буває любов і від лукавого – дивишся на людину, і не бачиш, яка вона є, мучишся з цим почуттям. Про любов не можна сказати – це чорне, а це – біле, покарання або нагорода. Якщо ми говоримо про любов між чоловіком і жінкою, однозначно не скажеш. Це життя, тому є в коханні і плюси, і мінуси, і радощі, і труднощі. Але, якщо любиш, через труднощі пройти легше. Любов – це дуже складно, і чим довше живеш та більше розумієш, тим все складніше. Легко і просто все тільки у дурників.

Я більше схиляюся до того, що любов – це, все-таки, нагорода. Вона робить нас духовно багатшими, дає опору в житті. З коханою людиною можна розділити все, що нас радує і тривожить, вона завжди підтримає у важку хвилину. Але таке щастя дається в житті не кожному. Так що це – точно не покарання.

Отже, любов – нагорода або покарання – це вже кому як пощастить. Коли улюблена людина поруч – це нагорода, якщо її немає – це покарання. Взагалі, я на цю тему особливо не замислювався, але якщо обирати одну з двох відповідей, я б сказав, що, швидше, любов – це нагорода.