Твір на тему: «Щастя в тому, щоб жити і радіти кожній миті»

+1

Описати поняття «щастя» неможливо, можна описати почуття, відчуття , які ти відчуваєш при цьому. Буває щастя, коли ти отримав те, чого давно бажав. А буває, відчуваєш щастя, коли дивишся в очі дорогої для тебе людини, а вони висловлюють радість і любов.

Для мене щастя – це коли в серці живе любов, коли я і мої близькі здорові, коли мене оточують справжні і безкорисні друзі, коли «життя б'є ключем». За такі відчуття можна багато чого віддати. Але люди в світі дуже різні, і багато, я впевнена, думають інакше. Є люди, яким для щастя достатньо добре поїсти, міцно поспати. А дехто вважає, що щастя полягає в багатстві. Я думаю, що ці люди помиляються, адже гроші ще нікого не робили щасливим.

Потрібно жити і відчувати, щоб в кінці життя не сказати: «У мене було сіре і нудне життя! Мені нічого згадати і розповісти». Щастя – це унікальне відчуття і, чим більше їм буде охоплено людей, тим багатшим вони проживатимуть своє життя.

Для щастя потрібно зовсім мало. Дивно, як в таких коротеньких словах може уміщатися стільки сенсу... Щастя... А дійсно, що потрібно для щастя? Для мене справжнє щастя – це коли всім людям, які мені дорогі, добре, коли вони всі поруч, коли я відчуваю, що потрібна їм... Коли обіймаю бабусю, маму, тата і відчуваю, що вже кому-кому, а їм я завжди буду потрібна і вони будуть любити мене незважаючи ні на що... Коли у друзів-подруг все складається класно... Коли мені посміхається той, кому належить моє серце...

Все це – велике щастя . А ще є маленькі радощі, які теж входять в це щастя. Такі, як весна, сонечко, літо, море, теплий вітерець, дощик, класна музика в навушниках, свіжість, теплий чай в погану погоду з романом у руках, листування з подружкою, морозиво, неробство на уроках, балаканина з друзями про всякі нісенітниці, обливання водою в літню спеку і багато чого іншого. А ще мені дуже подобається, коли мені посміхаються.

Ось з таких дрібних і великих радощів і складається справжнє велике щастя! І основним його пунктом, звичайно ж, є любов. Любов до всього і всіх – до сім'ї, друзів, тварин, та й просто до якихось речей... Мені здається, людина не може бути щаслива на самоті. Коли я щаслива, то мені хочеться кричати про це на весь світ, хочеться, щоб всі навколо раділи разом зі мною, щоб все навколо було наповнене миром і любов'ю! Хіба можна утримати щастя в собі, не поділитися ні з ким?

Іноді щастя так переповнює, що хочеться зупинити перехожого і розповісти, як тобі добре! Та й очі видають щасливу людину. У неї особливий блиск в очах, особлива іскорка плюс посмішка в усі 32 зуби. І треба пам'ятати, що наше щастя в наших руках. Це в наших силах – стати щасливими. Щастя треба берегти. Щастя в тому, щоб жити і радіти кожній миті. Воно є, поки в світі живе любов і доброта. Неможна про це забувати і потрібно просто намагатися стати кращими, добрішими, доброзичливішими. Тоді щастя саме прийде до тебе.