Твір на тему: «Опис процесу праці»

+10

Варіант 1. Як я пекла торт

Одного разу я загорілася бажанням до приходу батьків спекти торт. Я відкрила книгу з рецептами і почала шукати той, на який в були продукти. Знайшла його і приступила до справи.

Спочатку я виклала всі потрібні інгредієнти на стіл і по черзі стала змішувати їх в чашці. Коли я засипала борошно, то несподівано чхнула, і мука розлетілася по всьому столу. Потім я налила в чашку молоко, трохи підігріла його; всипала цукор, який у мене перекинувся на стіл. А масло покласти взагалі забула.

Нарешті коржі були готові, і я один за іншим ставила їх у духовку. Поки вони готувалися, я відмивала кухню. Ось і дзвінок, це означає, що коржі випеклися і їх пора витягувати з духовки. Прийшла пора намазувати їх апетитним кремом. Коли я це робила і рухалася біля столу, то ненавмисно наступила на хвіст моєму котові. Він вчепився мені в ногу, і я від переляку впустила крем йому на голову.

Нарешті мій торт був готовий і виглядав він дуже апетитно. А кіт заспокоївся і з задоволенням злизував з мордочки крем, знімаючи його лапкою.

Ось прийшли батьки, і ми сіли втрьох пити чай з тортом. Торт всім сподобався. А після чаювання я купала свого кота і примовляла: «Не лізь під гарячу руку!»

Варіант 2. Мама шиє

Я дуже люблю спостерігати за тим, як шиє моя мама. Вона акуратно прикладає викрійку до тканини, дивиться, чи всі деталі лягли правильно, а потім сколює викрійку з тканиною. Слідом за цим мама бере лекало і крейду, точно по контуру викрійки обводить її, а потім деталі з тканини вирізає великими ножицями. Вона сколює потрібні деталі, зметуює їх вручну і починає шити на швейній машинці.

Рядок у моєї мами виходить рівним, без зиґзаґів. Ще не дошиту річ мама одягає на замовника, сколює в тих місцях, де їй що-небудь не подобається, і малює щось крейдою прямо на тканині. На примірці важко впізнати майбутнє гарне плаття або спідницю.

Потім річ дошивається, прасується, в кінці роботи пришиваються оздоблювальні деталі. Ось, нарешті, нова річ готова, і її можна із задоволенням носити.

Варіант 3. Млинці

Одного разу на Масляницю ми з дівчатами вирішили спекти млинці. Знайшли рецепт, принесли продукти: молоко, борошно, яйця, цукор, сіль і масло. Робота закипіла. В емальовану каструлю ми розбили п'ять яєць, налили молока і ретельно перемішали. Вийшло густо, значить, потрібно додати ще молока. Тісто готове.

Ми розжарили сковороду і змастили її маслом. Тепер найвідповідальніший момент: можна пекти перший млинець. Вирішили пекти по черзі. Олена впевнено взяла ополоник, зачерпнула тісто і рівномірно розлила його по сковороді. З одного боку млинець підпікся – пора його перевертати. Хто б міг подумати, що це так непросто! Млинець вперто не хотів від'єднуватися від сковороди. Ми давали Олені поради, потім по черзі пробували перевернути млинець самі. Зрештою, млинець розірвався і перетворився на ком.

«Ну, що ж, перший млинець комом!» – Розсміялися ми. Відскребли його і почали пекти наступний, але і з ним у нас нічого не виходило. Тоді прийшла на допомогу мама. Вона підказала, що потрібно протерти сковорідку сіллю, насухо витерти її і знову полити олією. І ось черговий млинець шипить на сковорідці, краї його стали мереживними, і запах йде просто одурманюючий. Перевернули ми цей млинець без проблем. Ось вже ціла гірка млинців красується на тарілці. Можна святкувати Масляницю.

Коли ми з дівчатами пили чай з млинцями, то зрозуміли, що їжа, приготовлена ​​своїми руками, особливо смачна.

Виграй GTA5!